Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie]jak zrobić clienta do naszego priva hamahi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer na plikach 2010/11

1.rozpakuj root

2.w serverinfo zmień ip na swoje (bez końcówek)

3.spakuj root

4.pobierasz ten laucher

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

5.w serverimfo zmieniasz ip na swoje

i grasz :D

 

Serwer na plikach 2006/08

1.Robisz spolszczenie (dla tego co ma serwer z końcówką .100 a dla graczy normalna)

http://www.mpcforum.pl/topic/182611-tutjak-zrobic-spolszczenie/

2. wklejasz do clienta i grasz

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


Opublikowano

Spis Tutoriali I Downloadu Dot. Edycji Klienta

 

http://www.mpcforum.pl/topic/409045-spis-tutoriali-i-downloadu-dot-edycji-klienta/

Spis Tutoriali & Downloadów

 

http://www.mpcforum.pl/topic/227847-spis-tutoriali-downloadow/

Spis Tutoriali I Downloadu Dot. Edycji Klienta

 

http://www.mpcforum.pl/topic/192632-spis-tutoriali-i-downloadu-dot-edycji-klienta/

[Tut] Spis Clientów

 

http://www.mpcforum.pl/topic/297606-tut-spis-clientow/

 

Pobierz niekodowanego clienta wypakuj root>>w servinfo.py zmień IP na swoje z końcówką 100

Opublikowano

na hamchi dzialaja klienty? nie ma co sie z tym bawic co ci trzeba wrzucachdo zywklego klienta a i tak grasz na launcherze/spolszczeniu

Opublikowano

Serwer na plikach 2010/11

1.rozpakuj root

2.w serverinfo zmień ip na swoje (bez końcówek)

3.spakuj root

4.pobierasz ten laucher

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

5.w serverimfo zmieniasz ip na swoje

i grasz :D

 

Serwer na plikach 2006/08

1.Robisz spolszczenie (dla tego co ma serwer z końcówką .100 a dla graczy normalna)

http://www.mpcforum.pl/topic/182611-tutjak-zrobic-spolszczenie/

2. wklejasz do clienta i grasz

 

 

chaslo podaj!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...